881656Telfort19V10-gen91222182296657720152713582342817261013771476552457112125
Home > Alles over glasvezel > Fiber Meters

Fiber Meters

Kingfisher KI9600A vermogensmeter

Met de betaalbare KI 9600 A Pocket Fiber Meter kunt u snel en nauwkeurig vermogen en demping meten. Voor alle glasvezelnetwerken geschikt, maar met name interessant voor FTTH, vanwege de ongekend interessante Total Cost of Ownership.
Deze meter is dé standaard in NL voor HAS in FTTH.

•9 gecalibreerde golflengten met 2% nauwkeurigheid
•Mooi klein ontwerp, zeer robuust
•Werkt 300 uur op een setje penlite
•3 jaar garantie en calibratietermijn!
•Uitvoeringen voor 400 - 1700 nm, +24 to -60 dBm, small en large core glasvezel, POF, MT-RJ, MTP / MPO & ribbon vezel, expanded beam connectors etc.
•Bijbehorende KI9800A lichtbron 

 

Download de PDF

Website: www.simac.com

Hobbes SmartFiber Meter (FM-257835)

De SmartFiber is een makkelijk te gebruiken en lichtgewicht glasvezel wattmeter die macht van het licht uitzendt via een optische vezel maatregelen. Het maakt gebruik van een detector voor InGaAs verbeterde gevoeligheid en de temperatuur stabiliteit.



Het test voor standaard optische vermogen 3 tot -60 dBm dynamisch bereik met drie gekalibreerd golflengten; 850nm, 1310nm en 1550nm. De SmartFiber is uitgerust met een 2,5 mm universele adapter die kan worden gebruikt voor alle meest voorkomende vezel interfaces zoals ST / SC / FC / FDDA.

Het is geschikt voor zowel single mode en multi mode kabels testen. Met een optionele adapter 2.5mm naar 1.25mm, kunnen gebruikers zelfs test voor 1.25mm glasvezelkabels. De SmartFiber kunt ook analoge signalen toon (270 Hz, 1 kHz, 2KHz) gelijktijdig ter identificatie.

Download de PDF

Website: www.hobbes-group.com
 

Plinq XS4all Tweak KPN Solcon Fiber T-Mobile Glasvezel Tele2 Telfort ONline Trined
. fiberdordrecht.nl All rights reserved | Cookies | Voorwaarden | Realisatie by MCP